آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان

چرا آموزش برنامه نویسی به کودکان !؟

از مهم‌ترین دلایل توجه کشورهای پیشرفته‌، به آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان، تاثیرات این علم در ساخت آینده‌ی کشور‌ها، توانمندی کودکان و نوجوانان و امکان تولید ارزش و ثروت و همچنین تاثیرات روانشناسی این آموزش‌ها بر کودکان و نوجوانان می‌باشد.

برنامه نویسی به‌طور چشم‌گیری قدرت حل مساله‌های مختلف در زندگی حال و آینده را در کودکان و نوجوانان افزایش می‌دهد.

برنامه نویسی به دلیل دادن امکان ساخت تصورات و ایده‌ها، منجر به رشد استعدادها و خلاقیت کودکان و نوجوانان می‌شود.

خودشکوفایی از نگاه روانشناسان مهم ترین و والاترین نیاز انسانی می باشد که کودکان در جریان برنامه نویسی به آن دست می یابند.

مسیر ویژه‌ای ویژه ای برای یادگیری شما ایجاد کرده ایم

به‌منظور آموزش برنامه نویسی به بهترین شکل و به شیوه‌ای جذاب، برای کودکان و نوجوانان مسیر آموزشی ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

اسکرچ

با اسکرچ از هیچ شروع کنید، قطعه کدها را کنار هم بگذارید و به سادگی، برنامه‎های تعاملی، پویانمایی و بازی بسازید و ربات‌ها را برنامه نویسی کنید.

الگوریتم

با الگوریتم و فلوچارت و ترسیم الگوی حل مسائل بیشتر آشنا شوید. فلوچارت طرح و ایده‌های خود را ترسیم کنید و با اسکرچ آن‌ها را بسازید.

کدنویسی یک سایت

با فراگیری HTML دنیای وب را درک کنید. با CSS به زندگی‌تان نظم بدهید!! نمود ظاهری کدها را ببینید و با طراحی سایت وارد دنیای کارآفرینی شوید.

فلاتر

با فراگیری فلاتر می توانید اپلیکیشن هایی با ظاهر زیبا و قدرتمند برای اندروید و ios ایجاد کنید

از مشاوره‌ی رایگان ما بهره‌مند شوید

چانچه در راستای آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان طرح، نظر ، پیشنهاد و یا نیاز به مشاوره دارید ؛ صمیمانه پذیرای شما هستیم.