خدمات مشاوره آموزشگاه اندروید ایران – ویژه توسعه دهندگان موبایل و کسب و کارها

در مدت فعالیت آموزشگاه اندروید ایران،توانسته ایم بالای ده ها کلاس آموزشی اندروید بصورت عمومی ،سازمانی و خصوصی را برگذار و اجرا نماییم.از همین روی برای اینکه بتوانیم فعالیت های خود را به شرکت ها و سازمان را گسترش دهیم نیاز بر این شد که خدمات مشاوره ای را بصورت جد شروع نماییم

طراحی اپلیکیشن موبایل

خدمات مشاوره آموزشگاه اندروید ایران عبارتند از :

  • مشاوره پیاده سازی برنامه نویسی
  • انتخاب پلتفرم مناسب تولید اپلیکیشن های موبایل
  • رفع ایرادات فنی پروژه های موبایل
  • انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی
  • طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل

چرا به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم ؟

چرا اپلیکیشن؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو می بینید که تمایل به خریدهای حضوری داشته باشد. موبایل های هوشمند بسیاری از این کارها را آسان کرده اند و به دنبال آن در فضای کسب و کار تغییرات بزرگی ایجاد شده است.امروزه برای هر کسب و کاری وجودیک طراحی سایت معتبر و حرفه ای الزامیست و اهمیت ایجاد اپلیکیشن در چندسال آینده نیز به همین اندازه خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی که خدمات و یا کالایی را ارائه میدهند،با ساخت اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری خود خواهند شد.

مراحل طراحی اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد

پیاده سازی برنامه نویسی

پیاده سازی برنامه نویسی

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک اپلیکیشن واقعی می‌کنند. کار کدنویسی اپلیکیشن به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، اپلیکیشن شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات اپلیکیشن طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند

ثبت درخواست مشاوره

روال مشاوره رو اینطور در نظر گرفتیم که شما فرم درخواست مشاوره رو در زیر تکمیل می کنید ، همکارانم با شما تماس خواهند گرفت و جلسه مشاوره رو تنظیم خواهیم کرد.

مشاوره بصورت جلسه حضوری و غیرحضوری(اسکایپی) میباشد.

  • مشاوره حضوری در سازمان و شرکت های مورد نیاز مشاوره برگزار خواهد شد
  • مشاوره مجازی از طریق سامانه اختصاصی آموزشگاه اندروید ایران  ارایه خواهد شد. این سامانه رو با همکاری یکی از استارتاپ های خوب ایرانی فعال در حوزه آموزش الکترونیک راه اندازی کردیم.

آیا همچنان سوال هایی در ذهنتان دارید می توانید با شماره 02188946636  و یا شماره موبایل 09100046764 تماس حاصل نمایید. ما به صورت اختصاصی و کاملا صادقانه پاسخ سوالات شما را می دیم. می تونی همین الان برای مشاوره رایگان اقدام کنید:

 

 

.