دانشجوی کاردانی در دانشگاه فنی مهندس شمسی پور تهران بودم و علاقه خاصی به برنامه نویسی اندروید داشتم . قبلا در کلاس های جاوای استاد سرسیفی شرکت داشتم و علاقه مند بود بتونم در کلاس جامع اندروید، اندروید لرن شرکت کنم و بتوانم متخصص اندروید شوم.

محمد عرفان سرمدی دوره 39 برنامه نویسی اندروید مشاهده ویدیو

معصومه اله وردی هستم دارای مدرک کارشناسی نرم افزار,چندین سال بود علاقه مند بودم وارد برنامه نویسی اندروید شوم و با تحقیقات زیادی که داشتم با مجموعه اندروید لرن آشنا شدم و توانستم با کمک های مهندس سرسیفی به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل شوم.

معصومه الله وردی دوره ۳۸ جامع برنامه نویسی اندروید مشاهده ویدیو

آرمان کاظمی هستم دانشجوی رشته حقوق .با توجه به علاقه زیادی که در کنار رشته تحصلیم شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید شدم و با اینکه هیچ آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی را نداشتیم وارد مجموعه اندروید لرن شدم و توانستم پیشرفت زیادی داشته باشم و چندین اپلیکیشن در زمینه مسائل حقوقی منتشر نمایم.

آرمان کاظمی دوره 36 برنامه نویسی اندروید مشاهده ویدیو

چندین سال بود که در پاساژ علادین تعمیرکار موبایل بودم و برای اینکه بتوانم اپلیکیشن اختصاصی خودم رو طراحی کنم با مجموعه آموزشگاه آشنا شدم که بطور تخصصی روی آموزش برنامه نویسی موبایل و اندروید کار میکنند.خیلی خوشحالم که اینجا رو انتخاب کردم تا من رو به آرزوی خودم برساند.

رضا منصوری دوره کوچینگ برنامه نویسی اندروید مشاهده ویدیو

در طول ۴ ماه حضور در دوره جامع برنامه نویسی اندروید توانستم با کمک های دلسوزانه استاد فرزاد سرسیفی پیشرفت بسیار زیاده در برنامه نویسی اندروید داشته باشم. توی طول دوره توانستم روی پیاده سازی اپلیکیشن خودم کار کنم.

مصعب شمس دوره ۳۸ جامع برنامه نویسی اندروید مشاهده ویدیو