آموزش رایگان اندروید

اندروید

امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از گوشی های هوشمند استفاده نکند و این نشان دهنده درصد نفوذ پذیری استفاده از تلفن های هوشمند مابین جامعه است.

می توان گفت با یک جامعه آماری بزرگ روبه رو شده ایم که باعث رشد هرچه بیشتر اپلیکیشن های موبایل در طی دهه جاری شده است و هر روز به محبوبیت سیستم عامل های موبایل بخصوص اندروید افزوده است. با توسعه کابردهای اندروید در تمامی پلتفرم ها مانند موبایل,تبلت,تلویزیون های هوشمند,ساعت,اتومبیل و همچنین اینترنتی اشیا، جایگاه و قدرت آن در حال افزایش است.

با بیش از ۲.۷ میلیارد کاربر تلفن های هوشمند در سراسر جهان، جای تعجب نیست که صنعت اپلیکیشن موبایل درحال پیشرفت است. اگر به آمار دانلود و استفاده از اپلیکیشن های موبایل نگاهی بیاندازیم متوجه میشویم که میزان استفاده از اپلیکیشن و نفوذ موبایلهای هوشمند هنوز هم با سرعت در حال رشد است و هیچ نشانه ای از کند شدن این رشد در آینده ای قابل پیش بینی نیست.

پیشنهاد می‌کنیم مقالات این سری آموزشی رایگان را به صورت کامل مطالعه کنید و نکات آن را اجرا کنید و اگر تمایل داشتید به صورت یک حرفه‌ای به برنامه نویسی اندروید بپردازید، در دوره‌ی آموزش اندروید اندروید لرن شرکت کنید. مقالات این سری آموزشی به ترتیب در زیر آورده شده‌اند که می‌توانید مطالعه کنید.

جلسات آموزش رایگان اندروید

باگذشت سال‌ها از انتشار سیستم عامل اندروید این پلتفرم تکامل‌ یافته و هم‌اکنون در جایگاه بهترین سیستم عامل در سراسر دنیا قرارگرفته است.

سیستم عامل اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل‌های دنیا است؛ به طوری که بیش از 2.5+ میلیارد کاربر فعال در سر تا سر دنیا دارد. در نتیجه یادگیری برنامه نویسی اندروید باعث می‌شود تا شما بتوانید در بازار کاری گسترده همراه با درآمد بالا، فعالیت خود را شروع کنید.

Android developing