دوره عمومی آموزش برنامه نویسی اندروید

  • تعداد دانشجویان: 25
  • منتشر شده: 1970-01-01 00:00:00
  • سطح: متوسط
  • مدت زمان:
گواهینامه:

پایان تمامی درس ها الزامی است

فهرست مندرجات

بازدید
سطح

شرح

با یادگیری اندروید، دیگر رویای درآمد میلیونی تحقق یافتنی است. هر روز افراد مختلف شانس خود را برای کسب درآمد میلیونی با کمترین سرمایه‌گذاری امتحان می‌کنند و بعضا به موفقیت‌های خوبی هم می‌رسند.

شما چطور؟ اگر می‌خواهید به رویایتان برسید این فرصت طلایی را از دست ندهید. جامع‌ترین پکیج آموزش تخصصی برنامه‌نویسی اندروید طبق استانداردهای آموزش جهانی و کاملا منطبق بر نیازهای توسعه‌دهندگان ایرانی به زبان فارسی در اختیار شماست تا رویایتان را تحقق بخشید.

 

قیمت

نام پلن قیمت
Unlimited: تومان 390000

استاد

فرزاد سرسیفی

فرزاد سرسیفی هستم متولد شهرستان سقز،28 ساله. 6 سالی هستش که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم. قبل اندروید چندین سال برنامه نویسی سمت وب php کار کرده بودم و با اومدن اندروید و هیجانی اولیه که داشتم وب رو کنار گذاشتم و بطور متمرکز روی اندروید شدم. وقتی که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم مجبور شدم به تهران بیام. اینجا با تیم ها وشرکت های بزرگی همکاری کرده ام. با توجه به مشکلاتی که خودم در زمینه یادگیری اندروید داشتم، تصمیم گرفتم که تجربیاتم رو به اشتراک بزارم. ابتدا انجمن تخصصی برنامه نویس اندروید رو راه انداختم و سپس به تدریس برنامه نویسی اندروید پرداختم. نزدیک به سه سال هست که تدریس می کنم. با آموزشگاه های معتبر از قبیل سماتک و آموزشگاه اندروید ایران همکاری دارم. همچنین به عنوان مشاور با سازمان های و موسسات بزرگ از قبیل بانک شهر، رجا و فناپ همکاری داشته ام.مجموعه آموزشی حاضر، ماحصل برگزاری بیش 30 دوره آموزشی است و کاملا با دوره های آموزشی که برگزار می کنم منطبق است. امیدوارم با استفاده از این مجموعه بتوانید رویاهایتان را تحقق بخشید.

وضعیت امتحان
بازدید
مدت زمان
سطح

تماس با آموزشگاه