آموزش پیشرفته برنامه‌نویسی اندروید - قسمت دوم

  • تعداد دانشجویان: 10
  • منتشر شده: 1970-01-01 00:00:00
  • سطح: پیشرفته
  • مدت زمان:
گواهینامه:

پایان تمامی درس ها الزامی است

فهرست مندرجات

بازدید
سطح

شرح

این دوره بخش دوم از مجموعه آموزش پیشرفته برنامه‌نویسی اندروید در قالب پروژه محور است که در این مجموعه آموزش آنلاین به پیاده‌سازی اپلیکیشن سامانه اتوبوسرانی تهران می‌پردازیم. هر بار که موضوع جدیدی را می‌آموزیم، آموخته‌هایمان را روی پروژه سامانه اتوبوسرانی پیاده‌سازی می‌کنیم و قدم‌به‌قدم همراه با آموزش، پروژه تکمیل می‌گردد. از صفر تا صد یک پروژه برنامه‌نویسی اپلیکیشن اندروید را به‌طور کامل در محیط اندروید استودیو در کنار هم کار خواهیم کرد تا به جدیدترین روشهای پیاده‌سازی و اجرای اپلیکیشن اندروید مسلط شوید.
پروژه اپلیکیشن اتوبوسرانی تهران به دیتابیس تکیه دارد و کاملا شیءگرا اجرا می‌شود. همچنین با آموزش بخشهای وب سرویس، می‌توانیم مسیرهای جدید را از سمت سرور به برنامه وارد کنیم.
با باز شدن برنامه سامانه اتوبوسرانی لیست ایستگاه‌های اتوبوس به نمایش در می‌آید. سامانه مربوط به هر ایستگاه، دارای رنگ مربوط به خود است. با انتخاب هر ایستگاه در صفحه بعدی که دارای tab Swip است، مشخصات هر ایستگاه، نقشه ایستگاه در گوگل و ساعات حرکت هر ایستگاه نشان داده می شود.
با فصل دوم دوره پیشرفته آموزش برنامه‌نویسی اندروید در Android Studio در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.
لازم  به گفتن است که فایل‌های تمرین متعلق به هر دو قسمت آموزش است.
 

قیمت

نام پلن قیمت
Unlimited: تومان 200000

استاد

فرزاد سرسیفی

فرزاد سرسیفی هستم متولد شهرستان سقز،28 ساله. 6 سالی هستش که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم. قبل اندروید چندین سال برنامه نویسی سمت وب php کار کرده بودم و با اومدن اندروید و هیجانی اولیه که داشتم وب رو کنار گذاشتم و بطور متمرکز روی اندروید شدم. وقتی که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم مجبور شدم به تهران بیام. اینجا با تیم ها وشرکت های بزرگی همکاری کرده ام. با توجه به مشکلاتی که خودم در زمینه یادگیری اندروید داشتم، تصمیم گرفتم که تجربیاتم رو به اشتراک بزارم. ابتدا انجمن تخصصی برنامه نویس اندروید رو راه انداختم و سپس به تدریس برنامه نویسی اندروید پرداختم. نزدیک به سه سال هست که تدریس می کنم. با آموزشگاه های معتبر از قبیل سماتک و آموزشگاه اندروید ایران همکاری دارم. همچنین به عنوان مشاور با سازمان های و موسسات بزرگ از قبیل بانک شهر، رجا و فناپ همکاری داشته ام.مجموعه آموزشی حاضر، ماحصل برگزاری بیش 30 دوره آموزشی است و کاملا با دوره های آموزشی که برگزار می کنم منطبق است. امیدوارم با استفاده از این مجموعه بتوانید رویاهایتان را تحقق بخشید.

وضعیت امتحان
بازدید
مدت زمان
سطح

تماس با آموزشگاه