آموزش پیشرفته برنامه‌نویسی اندروید - قسمت اول

  • تعداد دانشجویان: 14
  • منتشر شده: 1970-01-01 00:00:00
  • سطح: متوسط
  • مدت زمان:
گواهینامه:

پایان تمامی درس ها الزامی است

فهرست مندرجات

بازدید
سطح

شرح

دورهٔ آموزش پیشرفتهٔ برنامه‌نویسی اندروید در دو قسمت و به‌صورت پروژه محور تهیه شده و در این آموزش ویدیویی پروژه سامانه اتوبوسرانی تهران را پیاده سازی کرده‌ایم. هر بار که مبحثی جدید ارائه می‌شود، روش‌های آموزش داده شده را روی پروژه پیاده‌سازی می‌کنیم و قدم‌به‌قدم همراه با آموزش، پروژه تکمیل می‌گردد. از صفر تا صد یک پروژه برنامه‌نویسی اندروید را به‌طور کامل در محیط Android Studio کنار ما خواهید بود تا با جدیدترین روشهای پیاده سازی اپلیکیشن اندروید همراه باشید.
پروژه اپ اتوبوسرانی تهران مبتنی بر دیتابیس یا پایگاه داده بوده و کاملا شیءگرا پیاده‌سازی شده است. همچنین با آموزش بخش وب سرویس، مسیرهای جدید از سمت سرور به برنامه وارد می‌شود.
هنگامی که برنامه باز می شود لیست ایستگاه‌های اتوبوس نمایش داده می‌شود به صورتی که سامانه مربوط به هر ایستگاه، دارای رنگ مربوط به خود است. با انتخاب هر ایستگاه در صفحه بعدی که دارای tab Swip است، مشخصات هر ایستگاه، نقشه ایستگاه در گوگل و ساعات حرکت اتوبوس از هر ایستگاه نمایش داده می شود.
با فصل اول دورهٔ پیشرفتهٔ آموزش برنامه نویسی اندروید در اندروید استودیو در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.
لازم  به گفتن است که فایل‌های تمرین متعلق به هر دو قسمت آموزش است.

قیمت

نام پلن قیمت
Unlimited: تومان 250000

فایل های تمرین

استاد

فرزاد سرسیفی

فرزاد سرسیفی هستم متولد شهرستان سقز،28 ساله. 6 سالی هستش که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم. قبل اندروید چندین سال برنامه نویسی سمت وب php کار کرده بودم و با اومدن اندروید و هیجانی اولیه که داشتم وب رو کنار گذاشتم و بطور متمرکز روی اندروید شدم. وقتی که برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم مجبور شدم به تهران بیام. اینجا با تیم ها وشرکت های بزرگی همکاری کرده ام. با توجه به مشکلاتی که خودم در زمینه یادگیری اندروید داشتم، تصمیم گرفتم که تجربیاتم رو به اشتراک بزارم. ابتدا انجمن تخصصی برنامه نویس اندروید رو راه انداختم و سپس به تدریس برنامه نویسی اندروید پرداختم. نزدیک به سه سال هست که تدریس می کنم. با آموزشگاه های معتبر از قبیل سماتک و آموزشگاه اندروید ایران همکاری دارم. همچنین به عنوان مشاور با سازمان های و موسسات بزرگ از قبیل بانک شهر، رجا و فناپ همکاری داشته ام.مجموعه آموزشی حاضر، ماحصل برگزاری بیش 30 دوره آموزشی است و کاملا با دوره های آموزشی که برگزار می کنم منطبق است. امیدوارم با استفاده از این مجموعه بتوانید رویاهایتان را تحقق بخشید.

وضعیت امتحان
بازدید
مدت زمان
سطح

تماس با آموزشگاه